Anket: Anne Hathaway Pixie Saç Kesimini Tutmalı mı? (Planları Yaptığı Gibi Görünüyor!)

Whoa, şimdi burada güzellik dünyasında çok nadiren gördüğümüz bir şey – bir oyuncu bir film rolü için dramatik bir saç değişimi geçiriyor ve aslında bakmaya devam etmeye karar verir filme filme sonra.

Aralık sayısına göre rağbet, Anne Hathaway’in peri saçlarını kesmesini beklerken nefesimizi tutmamalıyız. Aslen Fantine rolüyle uzun saçlarını kaybetti. Sefiller ve geçtiğimiz yıl kırmızı halıyı kısa kısa iplikler ile çalışırken gördük..

1113 anne hathaway pixie haircut bd.jpg
FOTOĞRAF: Getty Images

Hathaway, “Kısa saçlı yaşam tarzını seviyorum” diyor. rağbet Yazıda Adam Green yazıyor. “Buraya gelmeden önce çabucak bir yürüyüşe çıkabildiğim harika, saçlarımı çabucak yıkadım ve şimdi kuru … 30 yaşıyorum, ve umarım bu söylenemez -Daha güzel ve kendimi daha çok hissediyorum. Sanırım şimdi daha az memnunum. Kısa saçların tek dezavantajının her üç haftada bir kesilmesini sağlamak olduğunu ekledi..

Bu Anne’nin kısa saçlarını sevdiğini ve bence harika olduğunu düşünüyorum – ama onu inanılmaz güzel updos’larını ve göz alıcı bir şekilde sağlıklı / parlak uzun saçlarını özlediğimi itiraf ediyorum..

1105 anne hathaway eyebrows bd
FOTOĞRAF: 2010 Jon Kopaloff

Aslında, bana Anne’nin nasıl daha güzel göründüğünü sorsaydın, karar verdiğime emin değilim. Sadece eğlenmek için biraz anket yapalım ve geri kalanının ne şekilde eğlendiğini görelim..

Anne Hathaway’in saçını hangi yoldan tercih edersin??

Oy verdikten sonra sohbet edelim. Anne Hathaway’in saçını en çok hangisini seversin? Karar vermekte zorluk çekiyorsunuz?

Fotoğraf: Getty Images
Ссылка на основную публикацию
2019