5 Güzellik İpuçları Amy Adams Lives By

Amy Adams’la konuştuk.Amerikan Hustle aktris ve Eau de Lacoste Pour Femme’nin yüzü, yemin ettiği güzellik ipuçları hakkında. Okumaya devam etmek!

amy adams oscars red carpet

1. Göz damlası kullanın.

“Yıllardır makyaj sanatçım olan Stephen Sollitto’yla çalıştım ve kapıdan çıkmadan önce göz kapaklarının içine girdiğine inanıyor. Gözlerim oldukça hassastır ve makyaj işlemi sırasında kırmızı renk alır. göz damlaları çok faydalıdır “diyor Adams.

2. Cilt bakımınızı basit tutun.

“Gerçekten çok fazla fad almam. Kısmen gerçekten hassas bir cildim var. Bunu denedim ve her zaman iyi gitmiyor. Ama ben büyük bir SPF kızıyım. Neutrogena’yı çok kullanıyorum. hassas cilt ile en iyi olma eğilimindedir “diyor. Neutrogena Ultra Şeffaf Yüz ve Vücut Güneş Koruyucu Sopa deneyin, $ 9.99, ulta.com.

3. Çantanıza her zaman bir lipgloss tutun.

“Kırmızı halıda rujdan gerçekten çok hoşlanıyorum, ama kendi hayatım boyunca, daha çok balsam ve parlak bir kız çocuğu olmaya eğilimliyim. Şu anda bağımlı olduğum kişi Jouer Divine Lipgloss, 20 $, beauty.com. Mükemmel leylak rengi, ve benim için çok iyi çalışıyor, “diyor Adams.

4. Badem yiyin.

“Ben her zaman badem bir çantamı tutmaya çalışıyorum. Kendimi bir şeyler yemeye ihtiyaç duyan bir yer bulursam beni dolu hissettiriyorlar ve beni devam ettiriyorlar.”

__ 5. Gündüz kokunuza dokunun.

Her zaman giyebileceğim kokuları severim. Çantamda giydiğim koku ne kadar büyük olursa olsun, gün içinde ufak tefek dokunuşlar yapıyorum. [Lacoste] kampanyasında sevdiğim bir şey, basitlik ve kadınsı bir duygusallık tarafından çok doğal bir şekilde sürülüyor olması ve geride bırakabileceğim bir şeydi. Güzelliğe yaklaşırken ve genel olarak kokuya yaklaşırken duyarlılığım gider, “diyor Adams. Lacoste Eau de Lacoste Pour Femme, $ 65 og için 65 $., Lacoste.com.

eau de lacoste

Amy’i sev! Bu ipuçlarından hangisini deneyeceksin??

Ссылка на основную публикацию
2019