Bu Genius Buluşu “Ne Yemek İstersiniz?” İkilem Bir Kez ve Hepimiz İçin

Hepimiz oradaydık: Sen sinsin, yemek pişirmeyi sevmiyorsun ve evde yemek yok. (Eğer benim gibi bir şey isen, bu günlük bir olaydır.) Böylece siparişi vermeyi, hatta meraklısı, çıkıp gitmeyi düşünürsün – woohoo! Ama şimdi gerçek ikilem başlıyor, çünkü: Ne yemelisin??

Bu mücadele insanları on yıllardır rahatsız ediyor (yüzyıllar?), yalnız yemek yedikten bağımsız olarak, bir deux, ya da bir grupla. Ve sadece Seamless, GrubHub, Postmates ve benzerleri üzerindeki binlerce seçenek tarafından sonsuza kadar kötüleştirildi. Ve mutlak en kötü, diğer / roommate / cat kendi fikirlerini sorduğunuzda, ve tüm bu cevap bir cevap olarak…

Mücadele çok gerçekçi. Yani bu adamın babası, tartışmayı bir kez ve tümüyle çözmek için bir çocuk oyuncağını hackledi. Bakın:

Aslında, belirli bir noktada yemek yiyeceğiniz yere rastlayacak ve rastgele seçecek bir Fortune Wheel. Uzun tartışmalar yok, tartışma yok, faydasız cevap yok: Sadece hızlı bir dönüş ve çözüldü. Bitti. Kuşakların hiç bu kadar mutlu olmamıştı. En iyi bölüm, kendi eviniz için yeniden yaratılması çok kolay. İhtiyacınız olan tek şey bir Çiftçinin oyuncak olduğunu söyler (yarın buraya getirin) – herhangi bir dönme-tekerlek tipi oyuncak, gerçekten – ve bir etiket üreticisi. En sevdiğiniz paketler ve restoranlar ve voilà bir düzine yazdırın! Gelecekteki tüm gıda kararlarını dikkate alın. Ve mevcut yiyecek noktalarından sıkıldığınızda, etiketleri yeni bir setle yenileyin. Çok basit, ama çok akıllı.

Bunu en iyi gıda icatlarından biri olarak pastırma tost makinesine koyacağız. hiç.

İlgili: Amazon Alexa Şimdi Sipariş Takeout

Ссылка на основную публикацию
2019