The Freaking Out Over Bu Ultra-Candid Instagram Beyoncé Resimleri

Dünya gezegeninin belirli bir parçasına kadar, Beyoncé geri kalanı üzerinde ölümlüler inşa eden, Coachella tarihini yapma, hatta katılmadığı olaylara hakim olma ve bir odadan çıkma alkışlarını tetikleyen bir göksel varlıktır..

Ama her seferinde bir arada, dikkatle bir araya getirilen görüntüsü altında bir insan olduğunu bize hatırlatmak için bir şeyler yapar. Bu haftasonu: Beyhédé’nin uzun zamandır arkadaşı Mally Roncal Beyhive’nin sevgisinden çok, bir fotoğraf olduğunu düşündüğü bir video için poz veren Kraliçe Bey’in Instagram videosunu yakaladı..

Klipte Roncal, “Gezegendeki en güzel kadın kim?” Diye soruyor. Beyoncé en iyi selfie modu öpücük yüzünü gösterirken. Çabuk, Roncal’ın bir video çektiğini ve çatlamaya başladığını fark ediyor. “Bekle, bu bir video mu? Üzgünüm,” diyor kahkahalarla. “Burada balık dudakları yapıyorum.”

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Roncal, fotoğrafını şöyle ifade etti: “19 yaşına geldiğinde bu Dünya Dünyası Meleği ile tanıştım ve şimdi iki evlilik, 6 çocuk, sayısız makyaj seansı, fotoğraf / video çekimleri, ödül törenleri ve aramızdaki 16 yıl, her zaman dünkü gibi görüyorum, sevgi dolu, kibar, aptal, ilham verici ruhunuz için teşekkür ederim.

Tabii ki, hayranlar, tüm etkileşimin şok edici şekilde normal göründüğünden korktular. Bey’in tek bir karışıklık anı getirdiğini çabucak sosyal medyaya çevirdiler..

Bir kişi, “Beyoncé’nin samimi bir videosunu gördüğümde kalp atışlarımın LEAPS şeklini tarif edemez” diye yazdı. Başka biri şaka yaptı, “Beyonce icat etti, oh bu bekle bir video. ‘Bugün hiç duymadım.”

Beyoncé, hayranlarının, düzenli bir insanın yapacağı bir şey yaparak sarstığı ilk kez değil. O, insanlık tarihinde bir noktada, bir meyve suyu kutusu düzenledi Hedefi ziyaret etti ve 10 $ maskara giydi.

Beyoncé’nin olabilir mi (nefesi kesilmek) tıpkı bizim gibi? Emin olamayız – ortaya çıkması için daha fazla kanıt beklemek zorundayız.

Beyoncé’nin Durdurulamadan Bir Hata Orta Performansını Düzeltin

Beyoncé ve Jay-Z sadece bazı çok çıplak, çok samimi fotoğraf paylaştı

Ссылка на основную публикацию
2019