Taylor Swift bir Back to Her-Roots konseri ile bir Nashville mekan şaşırttı

Taylor Swift’in 2017 pop hit “Beni Ne Yaptığına Bakın” adlı filminde, ünlü “Taylor’un şu an telefona gelemediğini” iddia ediyor. Şarkı sözleri bir dizi ilham verdi ve Swift için yeni bir “sinirli” sese dönüştü.

Ama geçen gece, 10 yıllık Grammy Ödülü sahibi, Taylor’un eski bir ülkesinin, Nashville’in Bluebird Cafe’sinde sürpriz bir performanstan sonra çok canlı olduğunu ve 2000’li yılların başlarında Big Machine Label Group’un Scott Borchetta tarafından ilk kez keşfedildiğini kanıtladı..

Göre Tennessean, Ülke yazarı Craig Wiseman, Swift’in sahneye katılmasıyla, yaklaşık 40 kişilik samimi kalabalığın ayakta alkışlanmasını sağlamaya çalışırken başladı. “Shake It Off” ın da yer aldığı sürpriz set, Bluebird’in otuz yılı şerefine bir belgesel için çekildi. beşinci yıldönümü.

Sahada, Garth Brooks’un ülkesinin başladığı yer olan müzik mekanının neden bu kadar önemli olduğu hakkında birkaç kelime paylaştı..

“Küçük Bluebird Cafe’ye büyük bir teşekkür etmek istedim,” dedi Little Big Town’un “Better Man” (daha önce yazdığı gibi) çalmadan önce. ”Bence şehirdeki herhangi bir şarkı yazarı benim duygularımı yansıtacağını ve bunun çok iyi olduğunu söyler. bunun var olduğu yegane yerin – yazarın gelip duyduğunu duyduğunuz bu yer, dünyaya koyduğu şarkıları almasını sağladı. “

Swift’i gençliğinden beri tanıyan Wiseman, evindeki bir parti hakkında Taylor ve Ed Sheeran’ın şişirilen büyük bir şişe Fireball viskisini çalmasıyla ilgili bir hikaye anlattı. Çift, daha sonra eski zamanların uğruna tarçın viskisi bir çekim yapmak için ilerledi.

Swift, Grammy ödüllü şarkı yazarıyla şakacı bir şekilde, “Aşk Hikayesi” ni onunla birlikte iniş yapma fırsatı verdiğini hatırlattı. 2008 hit performansına başlamadan önce kalabalığa “Bu neredeyse Craig Wiseman’la yazdığım şarkı buydu” dedi.

Aşağıdaki performansına bakın:

İlgili Öyküler:

  • Taylor Swift’in ‘Narin’ için İkinci Müzik Videosu Neredeyse Kesinlikle Joe Alwyn’e Bir Anlaşma Oldu

  • Taylor Swift ve Selena Gomez sadece hayatımızın için Mart ayında politik var

  • Taylor Swift’in Bu Hayranın Düğün Hediyesi Çok İyi Bir Yabancıya Önerebilirim

Ссылка на основную публикацию
2019