Sophie Turner, Joe Jonas ile Kamuda Ağlamak İçin Çok Mantıklı Bir Nedeni Var

15 Ağustos Çarşamba günü, Sophie Turner, Jonas’ın 29. doğum günü şerefine New York’ta sevimli bir macera attı. Tarafından yayınlanan resimler Sadece jared Bir gezintiye çıkarken, bir gezintiye çıkarken el ele tutuşurken ve altın saatlerle ve siyah oje ile takıldığını göster. Çoğunlukla, bir patlama oldu gibi görünüyor. Ama görüldüğü gibi bir fotoğraf TMZ, ağlamaya başladığı sırada Jonas’ı rahatlatıcı Turner’ı gösterir. Neyse ki, Turner’ın ertesi gün Twitter’da açıkladığı gibi, çok anlaşılabilir bir nedenden dolayı (ilişki sorunları yüzünden değil).

“Lol. Tanrıya şükür sevgili bir nişanlım var. Periods bir b * tch,” diye yazdı, bir pic hakkında bir tweeting tweeting ederken. Menstruasyon kramplarından acı çekmek için uğraşan herkes muhtemelen ne hakkında konuştuğunu bilir. Henüz yapmayanlar için heceledi. Bir Twitter kullanıcısı tweet’in doğruluğunu sorgusuzca sorguladığında “Kızım …. hiç kramp olmadı” diye cevap verdi.

Sophie Turner Explains Why She Was Seen Crying in Public with Joe Jonas 1
FOTOĞRAF: Gotham / Getty Images
Sophie Turner Explains Why She Was Seen Crying in Public with Joe Jonas 2
FOTOĞRAF: Gotham / Getty Images

Garip bir şekilde Cosmo dikkat çekti, Turner iki hafta içinde New York City’de ağlarken, nişanlısı (e) halkı rahatlattı. Birincisi, Hailey Baldwin tarafından iki hafta süren bir bisiklete binen Justin Bieber idi ve ikincisi, o gün daha sonra bir restoranda ağlayarak Bieber’ın rahatladığı Baldwin idi..

Turner gibi, Bieber ve Baldwin oldukça anlaşılabilir bir nedene sahipti. Olay hakkında sorulduğunda TMZ, Bieber adında bir kitap tuttu Evliliğin Anlamı ve “Bu güzel günler geçirdin, ve kötü günler geçirdin. Hiç kötü günler yoksa, gerçek değil.” dedi. Temizlenmiş şeylere sevindim.

Nick Jonas ve Priyanka Chopra Joe Jonas ve Sophie Turner ile Çifte Randevuya Gitti

Ссылка на основную публикацию
2019