İnsanlar aslında Kate Middleton’ın bebek yumru

Cambridge Düşesi Kate Middleton, dün üçüncü görünümünü buckingham Sarayı’nda duyurduğu günden bu yana ilk görünümünü yaptı. (O, Prens William ve Prens Harry, ruh sağlığı çalışanlarını onurlandıran bir etkinliğe ev sahipliği yapıyordu.) Her zamanki gibi çarpıcı görünüyordu: Düşes, dantel kollu bir toz mavisi elbise giydi ve kraliyet ailesi hayranları bile fark ettiler – ve korktular – minik bebek yumru görünür.

İNGİLTERE-Royals
FOTOĞRAF: Getty Images

Ama herkes bu konuda hoş değildi. 2017 ve İnternet var olduğu için, düşmanın bebek yumrularının görünüşü de hainleri ortaya çıkardı. Birkaç kişi Middleton’un zayıf figürünü ve bebeğinin daha büyük olmadığı gerçeğini eleştirmek için sosyal medyaya akın etti. Şırınga, saçak, cringe.

İşte bulduğumuz korkunç yorumlardan sadece birkaçı:

  • “Gerçekten, hamile mi?”

  • “[O] hamile görünmüyor bile.”

  • “Tabi ki hamile görünmüyor”

  • “O neredeyse preg görünüyor!”

  • “Prego olduğuna inanamıyorum, çok zayıf görünüyor.”

  • “Kötü beslenmiş anoreksik”

  • “Bir deri bir kemik”

Ugh, insanlar gerçekten en kötüler. Bu demeden gitmeli, ama insanların cesetleri asla tartışmaya çıkmamalı, özellikle hamile kadınlar. Bütün kadınlar hamilelerini farklı şekilde taşırlar. Düşesin daha fazla göstermediği için onu daha az hamile bırakmıyor. Ve flip tarafta: Bir kadın hamilelik sırasında beklenenden daha fazla kilo alırsa mutlaka sağlıksız değildir. Vücuttan vücuda değişiyor ve insanlar bunun hakkında yorum yapabilecekleri bir yer olduğunu düşünüyorlar..

Kylie Jenner ve Khloé Kardashian da şu anda benzer bir şeyden geçiyorlar. Her ikisinin de hamile olduğu söylentileri vardır ve internet, bedenlerini, kıyafetlerini… her şeyi inceleyerek duramaz. Kardashian yakın zamanda sosyal medyada insanları kapattı ve bu fotoğraftaki kol yerleştirmesi beklediğini belirtti.

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

“Bu bir peplum gömleği” diye yazdı. “Bu alevler [aynen] altta dışarı. Sadece gömleğin tasarlandığı yol. SAME çekimlerinden gelecek bazı resimlerde, ben bir mahsulün üstündeyim. Çok fazla cilt gösteriliyor… ”

Ссылка на основную публикацию
2019