Mandy Moore’un ‘Bu Biz’izde’ Tangled ‘Referansını Yakaladınız mı?

Mandy Moore’un kariyeri sadece tam daire geldi.

Son bölüm Bu biziz, Onun karakteri Rebecca, oğlu Randall ile tatlı bir an değiştirdi. Gözleriniz çok gözyaşlarıyla çatlaksa (bizimki tamamen olduğu için), diyaloglarının biraz tanıdık geldiğini fark etmiş olabilirsiniz. “Seni seviyorum,” Randall annesine anlatıyor. Rebecca, “Seni daha çok seviyorum” diye cevaplıyor ve Randall hemen geri dönüyor, “Seni en çok seviyorum.” Eğer bağlantıyı kuramazsan, Moore, Disney’in çizgi filminde Rapunzel olarak rol aldı. Karmakarışık, ve filmde, Rapunzel ve annesi aynı kelimeleri paylaşıyor.

Bu gece eğlence referansın kasıtlı olup olmadığına bakmak için Moore’la konuştu.

Moore, “Yaradan’ın [Fogelman] bunu küçük ekrana koymanın bir elini olduğunu hayal etmeliyim” dedi. Fogelman senaryoyu yazdı Karmakarışık, ve o yazdı ve yazıyor Bu biziz. Yani, evet, muhtemelen tesadüf değil. “Twitter’daki herkes gibiydi” Karmakarışık referans? ‘”Moore eklendi.

Moore önce sette bağlantıyı yakaladı, ama sessiz kaldı. “Çekim yaparken bunu düşündüm, ama gerçekten getirmedim” diye itiraf etti. “Ben sadece orada olması gerekiyordu düşündüm. Bu dünyadaki tüm tam daire.”

Tam daire, gerçekten. Şimdi, ne şansı var? Hatırlamak için yürümek şovda yapılan referans? Sadece düşünüyoruz..

Daha fazlası için Bu biziz Kaçırdığınız anlar, şu hikayelere göz atın:

  • Mandy Moore, Çocuk Sahibi Olmak İçin “Tamamen Hazır” Olduğunu Açıkladı Bu biziz

  • Mandy Moore’un Ebeveynleri Onunla Mutlu Değildir Bu biziz Karakter

  • Rebecca Pearson neden çocuk istemiyordu nedeni Bu biziz Ağrılı Relatable

Ссылка на основную публикацию
2019