Mandy Moore, ‘Hatırlamak için bir yürüyüş’ film çekerken Shane West ile aşık onun “bir parçası” ortaya çıkarır

Gerçek konuşma: İlk gördüğümde Shane West için zorlandım Hatırlanması Gereken Bir Yürüyüş. Bana göre, mükemmeldi: Kötü bir çocuk Mandy Moore için teleskoplar yapan meleği döndürdü. Lütfen bunun nasıl üstesinden gelebileceğini söyle.

Görünüşe göre, Moore benimle -ve ergen nüfusun geri kalanı- 2002 ile aynı fikirde. Haftalık eğlence, Moore, çekim yaparken Batı’nın hem karşı hem de kapalı olarak karşı konulmaz olduğunu bulduğunu söyledi Hatırlanması Gereken Bir Yürüyüş. Hayır, hayır, Mandy Moore ve Shane West hiç çıkmadılar. (O zamanlar bir gençti!) Ancak, Moore, filmin çekimleri sırasında, onun “bir kısmının” Batı’ya aşık olduğunu gösterdi. Um, onu suçlayabilir misin? Onu 2004 yılında bir berbat televizyonda izliyorum beni hipnotize etmek için yeterliydi! Bir genç olmayı ve gerçek hayatta Batı ile takıldığınızı hayal edin. (Cue “Kiss Me”, Sixpence Yok, Richer.)

“Shane çok güzeldi,” diyor Moore EW 15 yıllık yıldönümünü anlatan röportajda Hatırlanması Gereken Bir Yürüyüş. “Onunla ilgili her şey – nasıl giyindiği, sigara içtiği küçük sigaralar ve dinlediği müzik. O benim için karakteriydi ve kesinlikle benim ona kesinlikle aşık olmuş bir parçam vardı. o zamanın karakteri ile o zaman arasındaki farkı ayırt edip edemeyeceğimi bilirim, çünkü bu benim gibi ilk deneyimimdi ve ben 16 yaşında, etkilenebilir bir kızdım. anı ve tecrübesi. “

Dürüst olmak gerekirse, bu aşktan daha çok hoşgörüye benziyor. Ancak, farkı 16 yaşında kim söyleyebilir? Her iki şekilde de, bu tidbit çok darn sevimli filmde Moore ve West’in neden manyetik olduğunu açıklıyor. OG #RelationshipGoals, doğru muyum ?! (‘K, sakinleşmem lazım.)

Aslında, ikinci düşüncede yok. Giderken izler bi pardon Hatırlanması Gereken Bir Yürüyüş sonraki 11 ay boyunca tekrar.

Ссылка на основную публикацию
2019