Leonardo DiCaprio Lady Gaga’nın Altın Küre 2016 Yan Göz Reaksiyonunu Açıkladı

Leonardo DiCaprio’nun 2016 Altın Küre büyük kazananlarından biri olmasının yanı sıra aktör üçüncü dünyasına, Dramada En İyi Erkek Oyuncuya ev sahipliği etti. The Revenant) Fakat aynı zamanda gecenin en büyük viral duygularından biri oldu. Leo onunla tekrar bir araya geldiğinde bir karışmaya neden oldu Titanic costar (ve diğer Altın Küre kazananı) Kate Winslet, ama Lady Gaga ile interneti gerçekten patlatmış olan fırçaydı..

İşte ne oldu: Lady Gaga, Sınırlı bir TV Dizisi veya Filminde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almak için kalabalık masalarda gezinirken, yanlışlıkla sahneye doğru Leo’ya çarptı. (Tamamen anlaşılır, yakın bölgeler ve kısıtlayıcı bir cüppe ve topuklular birleştiğinde.) Gaga’nın galibiyetinde gülüşen Leo ve görünür bir kıvrım ve yadsınamaz bir yan gözle bakışıyla fırça karşılaşmasına tepki verdi. Her şey fotoğraf makinesinde yakalandı ve hemen hemen gecenin GIF hissi oldu. Bir göz at…

[GIPHY yoluyla] (http://giphy.com/gifs/lady-gaga-leonardo-dicaprio-golden-globes-3o6UBk0HvOGDCiA4Ni)

Ve burada yakın bir bakış …

[#iframe: //giphy.com/embed/l7Pd9KILbQUJa] (480×480)

GIPHY aracılığıyla

Lady Gaga ve Leonardo DiCaprio arasında bir çeşit bilinmeyen biftek var mı? Hiç de değil, aktör açıkladı Bu gece eğlence. Aslında, tepkisinin doğada tamamen masum olduğunu ortaya çıkardı..

“Efendim, bu trend, öyle mi?” dedi ki ET Viral anı sorulduğunda. “Beni neyin geçtiğini bilmiyordum – hepsi bu!”

Burada tiyatro yok millet! Ancak, gecenin en büyük anlarından daha fazlası için, buradaki tüm yayınlarımızı incelediğinizden emin olun..

Ссылка на основную публикацию
2019