Kim Kardashian ile Twitter Feud üzerinde Chloë Grace Moretz: “Ben Slut-Shaming değildi”

Genevieve Field’ın Haziran sayısında Chloë Grace Moretz ile yaptığı röportajdan alıntılar aşağıda yer almaktadır. çekicilik. Burada tam röportajı okuyabilir ve burada kapak çekimlerinden daha fazlasını görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Haziran’ın çekicilik gazete bayilerinde hemen abone olun veya dijital sürümü indirin.

Oynadığı karakterlerin çoğu gibi, Chloë Grace Moretz tüm kalbini takip etmek, bağırsaklarına güvenmek, konuşma yapmakla ilgilidir – ve platform şöhretini kullanarak, ona inandıkları şey için savaşmasını sağlar. Antifeminist roller üstünden film yapımcılarıyla baş başa gitti. Homofobiye karşı sık sık konuşuyor, kardeşlerinin eşcinsel olduğu için okulda nasıl zorlandıklarıyla ilgili hikayeler paylaşıyor. Donald Trump’ın “gerici” pozisyonlarını kınadı ve Hillary Clinton’a saldırdı. Kim Kardashian West’i, Moretz’in genç kadınlar için yanlış örnek oluşturduğuna inandığı çıplak bir fotoğraf yayınlamak için çağrıda bulundu. Moretz şöyle diyor: “Baktığım şey, konuşmaya başlamaktır. “Düşüncelerimi kabul edemezsiniz, ve bu harika – bunun hakkında konuşmayı çok isterim.”

Trend by Laura Ferrara
FOTOĞRAF: Fotoğraf Steven Pan tarafından

GLAMOUR: Ne tür bir kişi düğmelerinizi iter?

CGM: Kötü toplumsal cinsiyet kalıplarına el koyan, çok fazla münhasırlığa sahip olan, çok zengin ve niş-y. Ya da normal olmaya çalışan bir kişi, tanıdığım kişinin tam tersi olduğunda.

GLAMOUR: Kim Kardashian West ile yaptığınız son Twitter alışverişinde manşetlerde bulundu. Bir fotoğrafını çektikten sonra tweet attı: “Umuyorum ki hedefler genç kadınlar için ne kadar önemli. Onlara öğretmek, sadece bedenlerimizden çok daha fazlasını sunuyoruz. ”Bu mesajı neden göndermek istediniz??

CGM: Güney Kore’den bir uçaktan yeni çıkmıştım, inanılmaz derecede jet gecikmeliydim ve bir şey daha yapamadım. O fotoğrafı gördüm ve bir şey söylemek zorundaydım. Bu resim vücut güveniyle bağlantılı değildi. Bu bir #BodyConfidence veya #LoveWhoYouAre değildi. Genç bir kadının görmesi için biraz uygunsuz olduğunu düşündüğüm biraz röntgenci ışıkta yapıldı. … Genç kadınlar için beğeni, retweet, favoriler ve erkeklerin dikkatini çekmek için belirli fotoğrafları yayınlamaya ihtiyaç duyduklarını hissetmekten nefret ediyorum … Ben sürtük-sarsıcı değildim. Bu vücut sallama ile ilgili değil..

GLAMOUR: Kim tweet’le cevap verdi: “Haydi hepimiz kimsenin bilmediği için @ChloeG Moretz’i heyecanla karşılayalım. …”

CGM: Gülmeye başladım. Ailemle yemeğindeydim [bildirimde] [bildirimi] aldım. Ona bakıyorum ve “Aman Tanrım. O yanıt verdi. ”Annem en çok kızdırdı çünkü kız kıza nefret ediyordu ve Kim vücut güveni konusunda eğitimli bir cevapla geri dönmedi. Agresif ve aynı zamanda yanlıştı. 45 milyon takipçim veya hayatımı takip eden bir TV şovum yok. Ama insanlar kim olduğumu biliyorlar. Kendimi fikir sahibi olmaktan gurur duyuyorum ve onları insanlara karşı keskin yollarla ifade etmiyorum..

GLAMOUR: Kim, onun sitesinde bir mektupla onu takip etti. O yazdı, “Vücudum tarafından güçlendirildim. Cinselliğim tarafından güçlendirildim. ”

CGM: Bence bu ilginçti. Keşke daha önce çıkmış olsaydı. Harika bir mesajdı; biraz geç oldu.

Genevieve Field’ın Moretz’le tam röportajını buradan okuyun ve burada kapaktan daha fazlasını görün. Daha fazla bilgi için Haziran’ın çekicilik gazete bayilerinde hemen abone olun veya dijital sürümü indirin.

Güncelleştirme: Moretz’in yorumları sosyal medyada güven ve vücut pozitifliği hakkında bir tartışma başlatıyor.. Modern aile Kardashian’ın fotoğrafını desteklediğini açıklayan aktris Ariel Winter, bu mesajı vücuda olumlu imajlar gönderme konusundaki düşünceleriyle Instagram’a gönderdi:

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Den fazla çekicilik:

Ссылка на основную публикацию
2019