Katy Perry ve Karlie Kloss Birlikte Açıldı, Açıkçası Apocalypse Yakın mı

Bunu duyuyor musun? Bu, Dünya’nın kabuğunun kırılma sesi ve ateşli kapıların açılışı, çünkü Taylor Swift’in Kodlama arkadaşı Karlie Kloss ve Taylor Swift’in “Swish Swish” Nemesis Katy Perry, dün gece Batı Hollywood’da suşi yediler. Bu doğru, insanlar: Belki kayalık bir karşılıklı tanıdık paylaşan iki yetişkin kadın moda bir California restoranda birlikte çiğ balık yemeye karar verdi. Başka bir deyişle, bütün bu Y2K komplo teorisyenleri 18 yıl önce yattıkları olaydı ve hepimiz mahkum olduk. Aşağıdaki fotoğrafa bakın ve ardından vitallerinizi kontrol edin.

FOTOĞRAF: Mega Ajans

Ne, sen yapmıyorsun hatırlamak Bir gün Perry ve Kloss’un “TaylorSwift4Eva” taraftarlarının hesapları hakkında durup durup durup durup durmalarına neden olacağı uyarısı? Kadro-dom dönemi sona erecek ve Kloss her zaman hayalini kurduğu Perry haraç grubuna başlayacaktı? Yılan emojisi kendi başına bir hayat sürecek mi? Eh, oluyor! Uyanmak! Sarımsak ve tinfoil şapkalarınızı alın ve kendinizi “Bad Blood” hatıralarıyla kaplı bir sığınakta barikat edin – çünkü bir zamanlar bildiğimiz dünya bitti.

Aslında, hiçbir şey yapma. Aslında buzdolabına git, portakallı bir soda aç ve nefes al. Perry ve Kloss tekmelemek, hiçbir şeyi ve hiç kimseyi etkilemez – Taylor Alison Swift de dahil olmak üzere. Şu an bir yerde, muhtemelen “Narin” veya “Son Oyun” u dinleyerek, kedileriyle CrossFit yapıyor ve Perry ve Kloss’un baharatlı ton balığı yediği ve Joshua Kushner’in yüzünü anlattığı tek bir lanet vermiyor. (Kloss, Joshua, ICYDK ile çıkıyor.) Çığır açan bir kavram, biliyorum, ama bir kadın arkadaşlarından biri ile sığır eti olan birine asılabilir ve dünya hala dönecek. Bitkiler hala büyüyecek. Kloss istediği “Swish Swish” ibaresini yayınlayabilir ve Donald Trump’ın saçı her zamanki gibi yörüngeye devam eder..

gerçek Buradaki gizem, Kloss’un Perry’nin bir sonraki filmi olarak “Roulette” önerip önermediği tanık tek. Cidden, neden o bopta yatıyor??

Katy Perry: “Çocukluk Travma Anymore Tutmak istemiyorum”

Katy Perry, Plastik Cerrahi Söylentilere Cevap Verdi

Ссылка на основную публикацию
2019