Hıristiyan ve Ana’nın Düğününe ‘İlk Elli Gölgelerdeki İlk Büyük Bakın’ İşte

Grinin Elli Tonu hayranları Şubat ayından beri BDSM-ish üçlemesinin en yeni ve nihai taksitini görmeyi bekliyorlar, Elli tonları serbest. Tabii ki, Şubat ayında aldıkları bakışta daha çok bir alay oldu: Elli ton daha koyu haddelenmiş, ekran Anastasia Steele tarafından kesilmiş, bir gelinlik giymiş ve bilinmeyen bir adamın yanında durmuş, neredeyse kesinlikle Jamie Dornan’ın Hıristiyan Grey’i. Muhtemelen Gray şöyle der: “İkimiz de yaşayacağımız sürece seni güvende tutmaya yemin ederim.” Bu çılgın çocuklar için Steele ve Gray’e oldukça çılgın çocuklar için kesin: plajda, özel bir jetle, duşta. Fakat ortaya çıktığı gibi, bir diyalog çizgisi anlatıyordu çünkü balayı çiftine daha çok yer var ve bu da biraz tehlikeye yol açıyor (seksi, pretend-Red Room türü — kötü adamlarla gerçek tür).

Pazar günü piyasaya sürülen gerçek bir treyler sayesinde, 14 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan ve binlerce çiftin Sevgililer Günü planlarını fırlatacak olan yeni taksime bir dakika uzun bir bakış sunuyoruz..

Bay Gray’in bazı yeminleri, düğün için çok fazla hazırlık (peçe yüzdürme şakası gibi) ve Anastasia’ya kayan bir yüzük var., Bayan Greyparmağını. (Biz burada varsaymıyoruz; römorkun soyadını aldığını çok açık.)

Kesin: bir jet. “Sen buna sahipsin?” Anastasia gülümsüyor. “Biz Buna, “Gri cevaplar. Bu, her sorumlu çiftin finansal planlamalarının bir parçası olarak tartışılmalı gibi görünüyor, ama hey.

Sonraki: Okyanus sörfünden sıyrılan Gray’in James Bond’u andıran bir fotoğrafı.al kızım).

Sonra! Bir silah! Seksi bir klip! Yüzme! Araba kovalamacası mı? Bir aynanın önünde seksi zamanlar! Pervasız görünen bazı tekne şeyleri! Sürüş mahsulü! Daha seksi zamanlar! Silahlar gidiyor! Mümkün bir kaçırma mı? Spektrumun bu zıt uçları! Biz çok yorgun.

Her neyse, burada tam olarak seyredin.

Ah, ve işte, yeryüzündeki her aşk romanı kapağının üzerine gitmeli, Anasatia’nın düğün giysisine bir bakalım..

İyi haber, yine de: Bu, fragman bile değil. Klibin son birkaç saniyesine göre, ilk gerçek fragman Kasım ayında düşüyor..

İlgili Öyküler:
-‘Fifty Shades Darker’ ı İzlediğim 50 Düşünce (Kendime 11: 00’de)
-Yeni ‘Elli Tonları Daha Koyu’ Trailer Anastasia Steele ve Christian Grey’in Yeni Bir Yakasını Gösteriyor
-Elli Tonda İlk Bakışınız Size Yakın Bir Tiyatroda

Ссылка на основную публикацию
2019