Hey İnternet, ‘Hamile’ Kylie Jenner Sahte Fotoğrafları Paylaşımı Durdur

Kylie Jenner, milyar dolarlık bir makyaj imparatorluğuna ve ünlü bir aileye sahip olabilir, ancak hala 20 yaşında bir kadın. Ancak bu gerçek, belki de hamilelik isabeti ile ilgili haberlerden beri göz ardı edildi. Spekülasyonlar ve söylentiler ilk başta zararsızdı ve saçma sapıktı – ünlü dedikodularda şımartmakla ilgili yanlış bir şey yok… belli bir mesafeden, ama bunu yaparken bir tuz zihniyetine sahip olmak önemlidir. Bu şöhret, ünlü kültür ile büyüdüğünde başlıyor.

Tam olarak şu Jenner-hamilelik sohbeti ile olan şey. Masum mutlu saatler konuşması daha fazla günahkar bir şey oldu – ve kuduz. İnsanlar Jenner’ın hamile olup olmadığını bilme hakkına sahip, bu çok saçma. Jenner kimseye bir şeyden bahsetmiyor..

İşler bu hafta ateş ateşine çarptı. İlk olarak, ortaya çıktı Kardashians ile tutmak Bir çalışanın, kendi evinde Jenner’ın bir fotoğrafını çekmeye çalışırken yakalandığını gördü. Tek başına bu rahatsız edici olurdu, ama daha sonra bir CVS’de sözde “hamile” Jenner’den bir fotoğraf ortaya çıktı. Buraya dahil olmayacağımız ama kesinlikle çevrimiçi bulabileceğiniz fotoğrafta, siyah saçlı ve Jenner benzeri özelliklere sahip bir kadın, yeşil bir kazak giyerken bir CVS koridorunu kullanıyor. Hayranlar bunu Jenner olmak için hemen aldılar ve hamile olduğuna dair bir teyit.

Ama sonuçlara atladılar: TMZ şimdi fotoğrafın Kylie Jenner olmadığını söylüyor. Bunun yerine, ona çok benzeyen bir kadın. Yani şimdi ünlü olmayan bir sivil, Jenner’in bebek yumrularını açığa çıkarmak için mücadelede maddi hasardır. Fotoğrafı, bir dedikodu makinesini beslemek amacıyla internete sıçradı..

Bu kanıtı düşünün, internetin sakinleşmesi için zamanı. Jenner hamile olsaydı, kendi terimlerinden bahsederdi – ve bunu karşılamak için orada olacağız. Bu arada, sadece derin bir nefes alalım ve Kylie’nin hayatını yaşayalım.

Bu Kylie Jenner Bebek Söylentileri Elden Çıkıyor

Ben Hamilelikte Kylie Jenner olarak Uzaktayım ve Vücudumuzun “Kanıt” Olması Gerekmiyor

Ссылка на основную публикацию
2019