Camila Cabello, New Year’s Eve’de Nick Jonas’ı Öpüşmek İçin İnanılmaz Yakınlaştı

Yeni Yıl Rockin Eve bu sefer birkaç nedenden dolayı unutulmazdı – Mariah Carey’in iki tane al, Maria Menous’un düğünü. Şarkıcı Camila Cabello, onun ne zaman ortaya çıktığını anlatacak bir lil hikayesi vardı. Bu gece gösterisi Cuma akşamı neredeyse bir gece yarısı öpücüğü ile ilgili.

Şarkıcı, “Havana” adlı solo isabeti için Times Square’e davet edildi. Ama dakika el 12’ye doğru inmeye başladı ve top düşmeye başladı, etrafına baktı ve kiminle olduğunu fark etti..

“Topun içine düştüğünüzde, ailenizi yanınızda getirmenize izin vermezler. Bu yüzden sadece ben ve Nick Jonas’la Ryan Seacrest ve Mariah Carey’miz vardı ve top düşüyordu. “Nick Jonas’ı öpeceğim mi?” “Cabello Jimmy Fallon’a söyledi..

Görünüşe göre (görünüşe göre!) Sadece bunu düşündü çünkü bu sadece Yılbaşı gecesinde yaptığın şey. Kesinlikle başka sebep yok. Hayır! Birçoğumuz, gece yarısı saat grev yapan Jonas kardeşiyle dudakları kilitleme olasılığıyla karşı karşıya kaldığı gibi, o, “piliç”. Bağdaştırılabilir!

“Ama komik olacağını düşündüm! Ne demek istediğimi biliyor musun?” Cabello dedi. “Mariah Carey bana bir öpücük verdi ama iyi oldu!”

Eskiden beşinci Harmony’den önce, kendi başına markalaşan şarkıcı, Blake Lively ve Ryan Reynolds’un etrafında “tuhaf” olmak gibi ünlülere geldiğinde benzer anlar yaşadı. Şimdi söyleyeyim: Aynı (aslında gerçekleşmeli). Ne muhteşem bir hayat, Cabello.

Hepsini buradan izle:

İlgili Öyküler:
-Camila Cabello Sinir Toplantısı Blake Lively ve Ryan Reynolds ‘Tuhaf Olmak’ Oldu
-Camila Cabello: Beşinci Harmoninin VMA’ları ‘Duygularımı incitmek’
-Camila Cabello, ‘Bugün’ Performansını ‘Hayalperestlere’ Adanmış

Ссылка на основную публикацию
2019