Bu Sezon Yıldızlarla Dans Etmek Nelerdir?

Ne kadar uzun, tuhaf bir mevsim oldu. Sezon 21 Yıldızlarla Dans derecelendirmelerde gayet başarılı (hatta NBC’leri yenmek Ses boyunca çeşitli noktalarda, ama geçmiş sezonların heyecan faktörü eksik gibi hissettim. Beni yanlış anlamayın – dram kesinlikle orada bir sabun operasını taklit edecek kadar yaşam ve ölüm senaryoları var. Şakalar, hamilelikler, sağlık korkuları, kural kitapları ve avukatlar var – şeyleri heyecanlı bir şekilde tutacak kadar ama yine de bir şey eksik. Bu sadece bir şeyleri ele almakla kalmıyor – pek çok taraftarın da dile getirdiği bir duygu: “Bu sıkıcı!” “Döküm gerçek problem.” “Bindi’nin kazanacağı belli oluyor” vb. oldu bu sezon farklı? Son dönemlerin başında dökümleri yaktık, ama sonunda saplantılıydık. Öyleyse neden bu sezon belki başkaları gibi çekici değil?

Yeni başlayanlar için ABC, bu yıl yayın duyurusuyla farklı bir şey denemeye karar verdi. Herkesi aynı anda ilan etmek yerine Günaydın Amerika (geçmişte olduğu gibi), her gün farklı satış noktalarında duyurular çıkarmayı seçtiler. Sorun şu ki, basın mensuplarının duyuruların nereden geldiğini veya ne zaman geleceğini bilmelerine izin vermediler. Bir çöpçü avı oldu ve belki de her zamanki dolu döküm gününün heyecanını sulardı. Ağı farklı bir şey denemek için alkışlamak zorunda kalırken, nihayetinde para ödemiyor gibi görünmüyordu..

DWTS season 21 cast photo

Sezon 21 de, sadece bir oyuncunun (Alexa PenaVega) son listenin bir parçası olduğu son hafızada ilk sezondu. Diğer tüm kadınlar? Ya gerçeklik yıldızları (Paula Deen, Kim Zolciak), şarkıcılar (Chaka Khan, Tamar Braxton) veya tanınmış halk figürleri (Bindi Irwin). Şimdi, üzerinde etkileyici bir figür olmak için bir aktris olmak zorunda değilsiniz. DWTS, ama kesinlikle yardımcı olur. (Bkz. Jennifer Gray, Amber Riley, Candace Cameron Bure, Elizabeth Berkley, Leah Remini, vb.). Bir başka hayal kırıklığı yaratan döküm gözlemi? Bu sezon kadın sporcuların yokluğu. Lolo Jones bir yana, sporcular her zaman iyi geçti DWTS. Ancak bu yıl tek atlet, sezonun ikinci elemesi olan Victor Espinoza oldu..

Bir yana eleştiri, sen Bu şovu yapmaya çalış. Bu bir canavar. Ve yapımcıların istek listesindeki insanların çoğu şov için uygun değil ya da bunu yapmaktan korkuyor. Yorulmak için yorulmadan çalışan Talent Co-EP, Deena Katz’a destek. DWTS. Bu sezon son listeye bakmış olsaydın, bir slam dunk olmalıydı. Tartışmalı Paula Deen, Gary Busey’deki canlı tel, 90’lıların rüyası Nick Carter ve Amerikalı bir kahraman olan Alek Skarlatos vardı. Tüm hesaplarda, formül oradaydı. Sorun şu ki, bu gösteriyi yayınlamak ekran üstü kimyası yapmak gibi bir şey. Odadaki en sıcak iki oyuncuyu bulabilirsin, ama aralarında kimya yoksa, unut gitsin. Meryl ve Maks’un yaptıkları kimyaya ve aynı zamanda Robert ve Kym’la aynı olduğu saf şanstı. Bu sene, Emma Slater ve Alek Skarlatos’un bir bölüm eşleştirmesi vardı, ama bunun dışında, taraftarların çevirdiği romantik bağlantı sezonu bitirdi. Platonik ilişkilere gelince, bazı çiftler inandığınız kadar yakın değildiler, diğerleri ise çok sıkıcıydı..

tamar braxton val chmerkovskiy dwts 2015

Geçiş haftasının bu sezon neden bu kadar büyüleyici olmasının tesadüf değildi; çünkü bir kez olsun eşleştirmeler yerinde kaldı. Her sezon eşleşmeler saat işçiliği gibidir (genç, yetenekli olan Derek Hough, dramatik olan Tony Dovolani, erken yok etme ile Keo Motsepe). Emma Slater’ın (genellikle eski yarışmacılar alır) yanı sıra, tahmin edilemez bir şey yoktu. 20 mevsimden sonra, gerçekten geçiş zamanı geldi. Mark Ballas’ı Paula Deen’le buluşturmak dahiydi. Ve neden tek tek yarışmacılar (Emma Slater ve Alek Skarlatos) bir araya getirilmediler? Ben heyecan duyuyordum Lindsay Arnold katlanmıştı (ve tüm hesaplarla, üreticiler önümüzdeki sezon geri getirmek için akıllı olacak), Hayes Grier ile eşleştirilmiş olmalıydı, Emma (zaten duyuyorum) pazarda) Alek ile izlemek daha eğlenceli olurdu.

emma slater alek skarlatos dwts

Bu sezon, biz her hafta mini hikaye hatları vardı (Kim çekilmek zorunda kaldı! Allison hamile! Alexa dönecek mi? Bindi maaşını alamıyor! Neden Tamar düştü!), Ama hiçbir uzun vadeli hikaye ark ile hiçbir şey. Sonuç olarak, görüntüleyenler, yatırım yaptıklarını anlayamadılar. Geçen sezon Rumer Willis ‘un her hafta ünlü aile tezahürat ekibiyle güvenini artırmaları gerekiyor. Sonra vardı BekârChris Soules iki sol ayaklı çiftçi çocuğundan (biraz) zarif öncü insana yolculuk yaptı ve büyük bir yerleşik fan üssüne sahipti. Ve tabii ki, Kym’ın Robert’la cızırdadığı bir romantizm vardı. Gösterileri beğenip beğenmediğinizi DWTS yaratır, daha fazla konuşulmasını engeller. Bu sezon, en yaygın başlık “Bindi Irwin: Babam İçin Dans Ediyorum” gibi görünüyor. Steve Irwin, uluslararası olarak sevilen bir halk adamıydı, ama her zaman bu başlık üzerine odaklanarak, monoton hale geldi..

Ve sonra yargıç Len Goodman’ın yokluğu vardı. Ne yazık ki, ABC bir kaya ve bununla zor bir yer arasındaydı. Gösteriye rağmen ihtiyaçlar Carrie Ann Inaba, Bruno Tonioli ve evet, daha yeni Julianne Hough bile, hiç kimse Goodman’ın (her hafta 12 haftalık bir haftada bir kıtalararası yolculuk yapmak istememe hakkını kaybettiğini) tartışmayacaktır. 71) hakem heyetinde hissedildi. İlkbaharda geri dönebilme şansı her zaman vardır ve ABC ve BBC Worldwide’ın bunun gerçekleşmesi için ellerinden gelen her şeyi yaptığını düşünmek isterim. Onun huysuz çekicilik, sert puanlar ve olumlu geribildirim (hak edildiği zaman) her zaman puanları izlemek için bir atıştırma molası vermemek için bir sebep oldu..

DWTS judges

Bütün bunlarla bile olsa, DWTS Hala bu sezon saatlerce eğlence sağladı ve muhteşem performanslar sergiledi. Demek istediğim, ünlü film danslarını haftada nasıl unutabiliriz? Ya da bu yıl hiç olmadığı kadar iyi olan üçlü danslar. Bu gece ve yarın final ile yüksek bir notla ilgili şeyleri bitirmek için daha fazla neden ve ilkbaharda sezon 22 için balo salonunda olmak için sabırsızlanıyoruz..

Bu gece: Geri kalan dört yarışmacı serbest stilini gerçekleştirecek. Duyduğuma göre, danslardan biri için özel birisinin dönmesini bekleyebilirsiniz. Gösterinin sonunda bir yarışmacının elenmesi planlanıyor ve geri kalan üç ünlü ve ortakları Salı gecesi Mirrorball için yarışacaklar. Her şeyi size getirmek için orada olacağız!

Ссылка на основную публикацию
2019