‘Bachelor’ Bölüm 7 Recap: Ne zaman Nick ve Danielle Cry, Hepimiz Cry

“Piyon çatışmaları vurduğunda, o bir kralı sanır. O dövüşüne ne zaman darbeler yaparsa, darbeleri vurur ve o bütünlüğü kazanır.” O, zafere girer. Ne zaman gideceksin? Yalnız, Kendi Elinizi Tutun ve Bu Derinliğin En Yüksek Yükseklikleri ve Nerede Bulunduğunuzu Biliyorsanız, Sonra Nerede Arayacağınızı ve Düştüğünüzü Düşürüyorsanız, Doğru Olduğunu Bilirseniz Cuz “–Fiona elma

Nick’in geçen hafta bir grupta ağladığını hatırla Bekâr? Kadınlar yapar ve tartışırlar! Nick de, gözyaşları hakkında, Chris Harrison’la sahilde konuşuyor. Nick, bağırsağına güvenemeyeceğinden korkuyor… bu şov… bu normal randevuya yaklaşıyormuş gibi davranmıyor bile. Nick, elbette bağırsana güvenemezsin dostum. Chris, Nick’in istifa etmek isteyip istemediğini sorar ve Nick bunu kabul eder..

Üzgünüm, bu dramatik mi yoksa üzgün mü yoksa sezonun devam edip etmeyeceği sorusu mu? Hepimiz sezonun devam edeceğini biliyoruz. Nick açıktı Kimmel; Sezon sarıldı ve haftalar ve haftalar için ABC’nin programında. Bu, Jack’in bir sezonun yarısında neredeyse ölecekti. 24. “Yaşayacak mı?” seyircilerin merak etmesi gerekiyordu. Seyirciler, “Eh, Chloe O’Brien’ın 12 bölümü olmayacak, yani evet, yaşadığından eminim.”.

Oh, ve tahmin et ne oldu? Nick kalmak ve kalan kadınları tanımak istiyor. Şok edici. Ne bükülme. Nick “M. Night Shyamalan” Viall.

ABC her zaman için ağlar. Yükselirken.

Çünkü bir grup yarışmacı geçen hafta eve gittiğinden (ve şovun bölümlerin sonunda gül törenlerini tekrar yapmak istediğinden), hepsi Bimini adasına gitmektedir. Hepsi “Bimini” (#sponcon) dediği kadar çok kez beni google’a zorladı; çıkıyor, Bahamalar’da.

“Vay. Sen şanslı kaltak.” -Corinne’den Vanessa’ya

Vanessa daha önce hiç bir gemide bulunmamıştı, ve o ve Nick bir yatta güneşlenirken, sıfır yerçekiminde tam olarak durmuyor.

(Yan not: Nick’in bilekindeki sarı bant nedir? Bu bir Livestrong, değil mi? Bu nedir ?!)

Bu arada Corinne, Vanessa’nın sığ olmasıyla ilgili çılgınca konuşur, bu da… Corinne sığ hakkında bilgi sahibi olur, değil mi? Belki de Vanessa biraz açık bir kitaptır, ama Nick tam olarak filozof bir kral değildir..

Nick ve Vanessa sualtı öpücüğü, şnorkel takımını giymek amacıyla tamamen mağlup oldular..

Corinne, bir gül alma konusunda AF’yi vurguladı, bu yüzden ailesini göstermek için memleket tarihlerine gidebilir; Bu konuda çoktan yoruldum.

“O, tüm dünyadaki en iyi arkadaşım.” -Dayanında dadı

Bir iskelede akşam yemeğinde Vanessa, Nick’in ona aşık olduğunu itiraf ediyor. Saçı Disney’in prensesi gibi rüzgarda sallıyor. Nick onu, ağzına ve sonra elin arkasına (tatlı!) Öper ve sonra da “gerçekten, gerçekten” gibi “Vanessa” der. Varsa bir vajina kuruyan cevap.

Bir bakıma, Nick onurludur. Bir kıza teslim edemeyeceği bir söz vermeyecek. Yine de, bunu biraz fazla ciddiye alıyor olabilir? Sanırım belki de burada aşkı bulamazsa, asla, asla olmayacağını düşünür. Sanırım Nick onun otelde olduğunu düşünüyor olabilir. Istakoz.

Siz de, Raven saç ekimi yaptı mı? Cher gibi görünüyor. Grup tarihi bir yatta! Güneş koruyucu olarak mümkün olduğunca cinsel olarak uygulanırlar. Yay, güvenlik! Nick, köpekbalıklarıyla okyanusta şnorkelle dalmaktan başka bir şey değil..

“Bugün yenmesi muhtemel olan Corinne. Kristina iyi bir şansa sahip, çünkü korkmuş ve korku kokusu alabiliyor. Yüzündeki asharneyi yumruklayacağım … eğer diğer kızlar yeniyse, kesinlikle gül için koşuya çıkacağım. Gülü başka kim verir? “- (Konuşmamız Gerekir) Raven

Köpekbalıkları sevimli; daha fazla köpekbalığı görüntüleri lütfen! Nick korkmuş bir Kristina’yı rahatlatıyor, Corinne’i korkutuyor çünkü dikkat istiyor. Corinne, köpekbalığı gibi hareket etmeyi bırakamaz ya da ölür..

(Yan not: Yunuslarla yüzmeye gitmeden önce, yunus köpekbalığı evine Alexis yolladıklarına inanamıyorum. Rude.)

Bu grup tarihini düşünelim. Kristina, Corinne ve Raven. Bütün güzel (genç) kızlar. Ama Danielle, Vanessa ve Rachel ile karşılaştırıldığında? Bu üçten hiç birinin sonunda bir yüzük yok. Şimdi arıyorum. Bayan Viall’ın bu grup tarihindeki geleceğini düşünmüyorum. (Ve söz veriyorum hiç spoyler okumadım.) Yani kimin umurunda bile?

“Dinle, hepimizi tutamazsın, bu yüzden bir karar vermelisin.” — Ağlayan-soğuk Kristina ağlayan bir Nick

Hiçbir şey Raven’ı indiremez. Onun ruhu var! Onun pep’u var! Omuzlarında iyi bir kafaya sahip ve çılgınca aşık olan ebeveynlerden geliyor! Ve babasının kanseri vardı, o yüzden hukuk fakültesi okulu bıraktı! Dur bir dakika, Raven, tavrın bu ani açığa çıkması için bizi hazırlamadı.!

Danielle ikinci bire-bir alır ve Vanessa ona bir kutlama sarılmayı sağlar. Femur gücü nasıl.

“Ben sadece peynir yiyorum … hislerimi yiyorum.” -Corinne

Corinne ve Nick’in bağlantı kurma şansına sahip olup olmadıkları konusunda samimi, samimi bir sohbet gerçekleştiriyor ve ileriye bakma ve oyunu oyuna oynama yeteneğini takdir ediyor.. Eğer Corinne, Trump’ın kampanya sloganından vazgeçmiyorsa yemin ederim. Belirleyin. Tanrı. Raven grup tarihinin gülünü alır, ve o ve Nick bir Adam Friedman konserini sahile bıraktı..

Adam Friedman kim? Bu Adam Friedman:

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Corinne, Corinne’i yapmaya devam edecek. -Corinne

Danielle ve Nick kasabaya bisiklete binerler, alışveriş yaparlar, atıştırırlar, basketbol oynarlar, genellikle tatil zamanında büyük bir Kafkasyalılar. Anavatanlar hakkında konuşmak için oturuncaya kadar ve birbirlerini yavaşça okşayana kadar, konuşmalar kapanmış durumda. Nick Viall’la yaptığımız her sohbetin uzun ve tuhaf olduğunu düşünmüştüm ama görünüşe göre bu bir.

Kendini kötü hissetme, Danielle. Pek çok ilişki ilk bakışta umut verici görünüyor ama sonra işe yaramıyor. Ailem boşanmış. Leo hala Kate’i kazanmadı. Liesl ve onun Nazi erkek arkadaşını hatırla Müziğin sesi? Sonunda aşkı bulacaksın.

Yine de akşam yemeğinde Danielle, Nick’e aşık olmaya geri döndü. Nick, konuşmasının kolay olduğunu söyleyerek, önceki ifadesine ters düştüğünü söyler, ama aynı zamanda, nesnel olarak doğru olan “oldukça güzel” bir yüze sahip olduğunu söyler. Belki dikkat ediyordur! Danielle, Nick’e açılma konusunda anlaşılır bir şekilde korkuyor – tüm nişanlısı o zaman öldü – ama açıyor. Ve Nick de açılır: Onun için sadece arkadaş hisleri vardır (Kate’in Leo için yaptığı gibi).

Bu bölüm neden bu kadar üzücü? Danielle, benim de dahil, tanıdığım herkesten daha çok sevmeyi hak ediyor. Çok güzel, çok tatlı, çok tatlı ve tatlı, pijamalarıyla uğraşırken bile.

“Bir şey istediğimi alırsam, hayır, hayır, ya da” “. -Corinne ve Ibelieve it.

Corinne bir göreve geldi ve bu görevin amacı Nick Viall’da seks yapmak. Nick’in ona yanağından bir peck ve bir parça kardeş tavsiyesi vermesini istiyorum. Ama olan bu değil. Ne olurlar, kapıyı kapatırlar ama mikrofonlarını çıkarmazlar ve kameranın açılmamış bir şampanya şişesi üzerinde durur..

“Bir erkeğin nasıl iyi hissettirdiğini biliyorum, ve herkesten daha iyi yaparım çünkü kalbim altın, ama vajenim platin.” – Corinne

Corinne başıyla tutulur … iyi değil, yüksek. Onun kıyafeti sağlam!

(Yan not: Hepiniz “platin” çizgisini alay etmeden önce, kendi genital bölgenizi tanımlamak için seksi-ama-değil-slutty bir yol bulmak için biraz zor olduğunu düşünün. Örneğin, sen, büyüdüğünde, “Kim uykulu rahatsız ederse cesaret Sadece pürüzlü elmas harikaların mağarasına girebilir… “eşiniz gülebilir. Alaaddin, Gülebiliyor, sanki bu tamamen mantıklı değil. Bu bana oldu değil.)

Rachel üçüncü bire bir randevuyu alır ve Corinne’nin elinden kartını “Ver onu buraya, Malfoy” ciddiyetiyle alır. Rachel, bir takım oyuncusu gibi şarapla poz veriyor, ama tüm bu süreç boyunca agresifçe ayık ve düz bir şekilde başını salladı. Karizmatik hırsız (tabi ki Rach) ve sakalı memleketi hakkında dürüst bir konvora sahip; Rachel, eve hiç beyaz bir adam getirmedi ve Nick Viall’dan daha beyazlaşmıyor..

Capulets ve Montagues, Hatfields ve McCoys ve Soul Skaters ve X-Bladz gibi, gerçek aşkın önünde durabilecek aşiret farkı yoktur. Rachel ve Nick, tarihin geri kalanını harcıyorlar.

Nick ve Chris Harrison başka bir kalp-kalbe sahipler. Chris, “Gül seremonisini yapma, sadece ona söyle. Televizyonu daha iyi yapacak.” Nick yine ağlıyor. Chris eve “gerekli bir kötülük” evini göndermeyi çağırır. Bro, sakin ol. Savaş gerekli bir kötülüktür; bu Bekâr.

Nick, Kristina’yı evine göndermesine rağmen, onun için ne kadar sevgi gösterdiğini kibirli bir şekilde anlatır ve Kristina, ona adil bir şans almadığını söyler. Sarılıyorlar ve ona yavaş ama temiz bir şekilde onu öldürmek istiyormuş gibi bakıyor. sağda olan. Daha sonra, o gals önünde yıkar.

Bu bölüm çok üzgün.

Ayrılık düşünceleri: Avara Tekerlek, Vida ve Kırbaçlama Kablolarının Sürücüsünden Daha Bilinçlidir..

Ссылка на основную публикацию
2019