Gönderme Tarihleri ​​Kaydet: E-posta vs Kağıt?

Sevgilim, nişanlanmadan önce, kafamdaki tüm bu çılgın düşüncelerim vardı, şimdiye kadarki en güzel gelin olacağım. Bir oturma şemasına sahip olamayacaktım, nedimesi olmayacaktı ve kesinlikle tüm şeylerin davetleri için para harcamamıştım. Doğru, bu teoride her şey iyi ve iyiydi.

İki ay sonra: Nedimeler oluyor. Oturma çizelgeleri oluyor (teşekkürler, Kim). AP ve şimdi kendimizi kağıda “ifade etme” ihtiyacını hissediyoruz. Düğünlerde, ortaya çıkıyor, bir sürü “kendini ifade ediyor” – kâğıt üzerinde, müzik aracılığıyla, fotoğraflarla, yazılarla, temalarla…

Tamam iyi. Bu yüzden emeriz ve davetler için ekstra para öderiz. Ancak, çevrimiçi kartvizitler için ne yapmalıyız? Kağıtsız Mesajın kesinlikle harikaları var ve hatta sanal bir “zarf” da geliyorlar. Ve bana birkaç yüz dolar kazandıracaklar. Yaptığım sahte olanı kontrol et.

Önce misafirleriniz ne görecek?.

Zarf kılıfınızı bile özelleştirebilirsiniz!

Tasarım seçenekleri neredeyse sonsuzdur.

Çok sevimliler, ama kendimi yapmam için kendimden emin değilim. Arkadaşlarımız ve ailelerimizin buzdolabına bir şeyler koyabilmeleri fikrini seviyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz? E-postayla kaydedilmiş kartlar tamam mı? Hiç birini aldın mı? Gerçek anlaşmada para harcamanın aptalca olduğunu mu düşünüyorsun? Bir hayranıysanız, çevrimiçi olarak da davetiyelerinizi yapmak için gidebilir miydiniz?? Onu bir oylamaya koyalım: __

E-posta kaydetme kartlarını göndermek tamam mı? (Çevrimiçi anketler)

Daha fazla düğün sohbeti

  • Bunları Seviyorum: Alyans Kaseler!

  • Plaj Düğününe Ne Giyilir?

  • Fantezi Nişan Yüzüğün Neye benziyor??

Glamour almanın diğer yolları

Sadece kayıt yaptırmak veya Glamour.com’a giriş yapmak için 50.000 dolar kazanabilirsin.!

__Gloour.com’un Stilinin Haftanın İpuçları ve Günün haber bültenlerinin İpucu!

İGoogle ana sayfanıza Glamour ekleyin.

Twitter’da Glamour’u takip edin.

Fotoğraf: Kağıtsız Post
Ссылка на основную публикацию
2019