Renee Zellweger Sırlarını Döker!

0504 renee zellweger on couch aw

Modern tanımı bilmek ister çekicilik? Renée Zellweger’den başkasına bakma. Çok parlak bir hayatın tüm tuzaklarına sahipti – tasarımcı kıyafetleri, kırmızı halı pozları. Ama kadın daha çok şey hakkında. Kendisinin umursadığı nedenler söz konusu olduğunda, o sesli bir okuyucu, gutsu bir aktris ve bir doer: Bir USO destekçisi, o geçen yıl boyunca Walter Reed Ordu Tıp Merkezi ve Ulusal Deniz Tıp Merkezi’nde yaralı askerleri ziyaret etti. Nokta? Dış çekicilikten ve içten içten bahsediyor. On yıl içinde ilk kez, Teksas doğumlu oyuncu 40, çok yönlü hayatının yeni bir yönünü keşfediyor: Film yapımcılığından bir mola alıyor. New York’ta evde kitap okuyor, senaryolar aracılığıyla inceliyor ve en sevdiği etkinliklerden birinde şımartıyor: uyuyor. “Başlarken üzerinde çalışıyorum canı sıkkın,”diyor.” Ve gerçekten zor! Ama beynimin nereye gittiğini görecek kadar uzun süre oturmaya ihtiyacım var. “Son beş yılda başına gelen her şeye rağmen, sekiz film, iki Oscar adaylığı (ve bir galibiyet), Beyaz Çizgili ön adam Jack White ile bir ayrılık. , country şarkıcısı Kenny Chesney’e kötü bir dört aylık evliliği, NBC haberleriyle başa çıkmış bir güncel romantizmle ilgili vahşi medya spekülasyonu, hukuk muhabiri Dan Abrams – can sıkıntısı Zellweger için çok çekici görünüyor.Yeni bir New York restoranında sushi düşüncelerini bugünkü hali ve kişisel tanımıyla paylaşır. göz alıcı.

GLAMOUR: En son görüşmeyle, 2004’te, bir Beatles Tişörtü giyiyordun ve saçların kahverengiydi. Çok yönlülüğünüz, sizinle ilgili en göz alıcı şeylerden biri gibi görünüyor. Öyleyse anlat bize – çünkü bu bizim meselemizin konusu – şu anda göz alıcı bulduğunuz kadınlar kimlerdir?

RENEE ZELLWEGER: Diane Sawyer her zaman hayret ediyorum; o çok zarif ve birlikte saat 3’te A.M. her gün. Hillary Clinton harikadır: Kadınların çağdaş olmadığı düşünülen ülkelerde bile, o bir haysiyet odasına girer ve otorite ile konuşur. O da gerçekten sıcak ve eğlenceli! Ve tabi ki, Michelle Obama var – onun hakkında hiçbir şey samimiyetsiz. Amerikan kadınlarının yüzü olarak orada çok heyecanlandım.

GLAMOUR: Amerikan kadın pazı için yaptığı şeyden bahsetmiyorum!

RENEE ZELLWEGER: [gülüyor.] O da!

GLAMOUR: Siyaset konusuyken, ekonomi karmakarışıktır. Finansal iklim sizi herhangi bir şekilde etkiledi mi? Bir pazarlık için daha eğilimli misiniz??

RENEE ZELLWEGER: Başka bir işte olduğumdan daha sık giyinmem gerektiğini gerektiren bir işim var ama çok fazla hoşgörüsüm yok. Güzel şarapları severim, suşi severim ve bu şeyler ucuz değildir. Öyle olabilirler ama ucuz balıklara gideceğimi sanmıyorum! [gülüyor.]

GLAMOUR: Çok fazla büyümedin, sen yaptın mı??

RENEE ZELLWEGER: Hayır. Bu ülkeye hiçbir şey yapmadan gelen göçmen ailem var ve babam ailemizi desteklemek için kıçını çalıştı. Çok fedakârlık yaptı, ama her zaman yeterliydi. Hiç bir şey almayan bir insan olmamıştım, ve ben bir satın alma kızı değilim. 16 yaşımdayken araba almaya hakkım olmadı. Tabii ki, bir tane almadım, çünkü Amerikalı bir Teksaslı gençtim! Ama anladım. En yeni, en muhteşem şeyden benlik saygımı hiç almadım..

GLAMOUR: Peki benlik saygısı nereden geliyor? Bu hikayenin fotoğraflarında çok kendine güvenen ve seksi görünüyorsun…. İşini yapıyor muydun yoksa bugünlerde çok seksi hissediyor musun??

RENEE ZELLWEGER: Muhafazamı bıraktım – yorulmuş olmalıyım! [gülüyor.] Aslında şu an gerçekten iyi vakit geçiriyorum.

GLAMOUR: Yani, bir vardiya var mı?

RENEE ZELLWEGER: Evet. Nereye gitmek istediğimi ve ne yapmak istediğimi anlamaya zaman ayırıyorum. Bu iş hattında, siz [işiniz tarafından tanımlanmış] olursunuz..

GLAMOUR: Bu seni rahatsız ediyor mu?

RENEE ZELLWEGER: Aslında, birisi benim hakkımda birşeyler keşfetmek için şaşırtmayı itiraf ettiğinde sevinirim. Bu benim için en kıymetli olanı korumada çok başarılı olduğum anlamına geliyor – hayatımda gerçekten önemli olan şeyleri etkilememek.

__GLAMOUR: __ Yani… kiminle çıktığını konuşmayacaksın?

RENEE ZELLWEGER: Hayır, yapmayacağım. Çünkü bu aptal. Bu hiçbir yere yol açmaz. Medyadaki herkesin bunu benim için yapmasına izin verdim. [gülüyor.] Sorumlulukları omuzlarımdan alıyor!

GLAMOUR: Neden medyanın bir kadın genç, muhteşem, başarılı olduğunu varsaydığını düşünüyorsunuz. tek– mutlu değil mi? Birlikte çok mutlu görünüyorsun.

RENEE ZELLWEGER: Bilmiyorum. Çünkü sosyal beklentilerden sapma mı? Tüm bu konularda başarılı, o zaman neden bir erkek onu çekici bulmuyor? Ama bunu düşündüğünüzde, [bekar olduğunuzda] hiçbir şekilde mahrum edilmezsiniz – eğer bir şey varsa, bu oldukça kendine özgü bir yaşam tarzıdır. Bu bencildir: Kendi kararlarınızı verebilir ve kendinizi bir dürtü üzerinde hissedebilirsiniz..

GLAMOUR: Medya, bekar erkekler hakkında da aynı tavra sahip değil.

RENEE ZELLWEGER: “Senin için iyi, dostum, sen doğrulanmış bir bekarsın!”

GLAMOUR: Doğru adam gelseydi, bekar hayatı bırakmaya razı olur musun??

RENEE ZELLWEGER: Tabiiki. Ama eğer pes edersem, daha iyi olur – çünkü eğleniyorum! [gülüyor.]

GLAMOUR: Bir partnerde ne aradığınızı söylerdiniz?

RENEE ZELLWEGER: Ansiklopedi ve sözlük arıyorum. Biraz İzci El Kitabı. Onun arkasında bıraktığı iz hakkında vicdanlı bir kişi. Aşk. Koşulsuz iyilik. Temel olarak, arkadaşlarıma inandığım nitelikleri arıyorum.

GLAMOUR: “Tipi” var mı?

RENEE ZELLWEGER: Hayır! Zekayı, yaratıcılığı ve tutkuyu cezbederim – ve mutlaka romantik türden değil. Bilgi, ışık ve kahkaha ve tüm dünya için açgözlü birinden öğrenmek istiyorum. Günlerini kutlayan ve başkalarının başardığı şeylere ilham veren biri..

GLAMOUR: Artık iş dünyasında ortaya çıkan birçok genç oyuncu ilişkilerini çok açık bir şekilde konuşuyor. Belli şeyleri göğsünüze yakın tutmayı nasıl öğrendiniz??

RENEE ZELLWEGER: Sanırım kabul edilebilir olarak kabul edilene göre büyüdüğü kültür. Daha önce Bruce Springsteen’a gitmenin ve ailesiyle öğle yemeği yerken yüzüne bir kamera koymanın, “Affedersiniz” demeye gerek olmadığını hayal edebilecek miydin??

GLAMOUR: Yani sen Twitter değilsin?

RENEE ZELLWEGER: Bütün gün yaptığım şeyden daha korkunç bir şey düşünemiyorum.!

GLAMOUR: Konuştuğumuz vardiyaya geri dönüyoruz – bu, bir süreliğine kalacağınız anlamına mı geliyor??

RENEE ZELLWEGER: Evet. Farklı projeler üzerinde çalışıyorum ama yakında herhangi bir zamanda gitmiyorum. Diğer insanların kıyafetlerini giymem ya da bavulumun dışında yaşamıyorum. Aslında tuvalete gitmek için banyoya gidiyorum – genellikle tuttuğum bavul yerine. Bir çekmeceli sandığın nasıl kullanılacağını öğreniyorum! Şu an varoluşsal geçmişini aşmak için yeterince uzun oturmaya kararlıyım..

GLAMOUR: Bundan kurtulmayı umduğun en önemli şey nedir??

RENEE ZELLWEGER: Daha fazlasını öğrenmek istiyorum. Daha fazla bilmek istiyorum. Bu sefer almak, bununla ilgili. Pek çok şeyi merak ediyorum, ama onları gerçekten takdir edecek kadar onlara maruz kalmak için fırsat yoktu..

GLAMOUR: Ayrıca büyük bir koşucusun. Egzersiz hayatınızda nasıl bir rol oynuyor??

RENEE ZELLWEGER: Bu benim çıkışım, gün boyunca yaptığım tek şey benim ve benimkidir. Bir antrenörle çalışmak istemiyorum ve spor salonuna arkadaşlarla gitmek istemiyorum. Bu benim yalnızlığım ve buna ihtiyacım var.

GLAMOUR: Yaptığın her şeyden oldukça emin görünüyorsun, bu yüzden benim için son sorum şu ki, geri dönüp hayatının herhangi bir parçasını yeniden yapmak ister misin??

RENEE ZELLWEGER: Bir şey değil. Biriktirdiğim deneyimler için minnettarım. Tabii ki, dilediğin belli şeyler hayatın herhangi bir kimsenin listesinde değildi, ama bu bir hayat. Bu iyi bir hayat. Ve orada olanı sevdim.

Ссылка на основную публикацию
2019